Розклад руху поїздів по станції Рокитне-Волинське

Київ - Львів - 20.37 - 20.39

Львів - Київ - 00.03 - 00.06

Розклад руху електропоїздів

Олевськ - Сарни - 05.34-05.38

Сарни - Олевськ - 11.21-11.22

Олевськ - Сарни - 18.21-18.22

Сарни - Олевськ - 22.00-22.01


Розклад руху автобусів по автовокзалу Рокитне
за часом відправлення

Телефон довідки: 03635-21137

00:20 Сарни — Київ
05:00 Рокитне — Борове
05:00 Рокитне — Житомир
05:00 Рокитне — Рівне
05:20 Березове — Рівне
06:00 Карпилівка — Рівне
06:10 Рокитне — Нетреба
06:20 Рокитне — Рівне
06:40 Старе Село — Рівне
06:45 Рокитне — Будки-Сновидовицькі
06:50 Борове — Рівне
07:00 Кам'яне — Рівне

07:00 Рокитне — Карпилівка
07:10 Рокитне — Житомир
07:10 Грабунь — Рівне
07:20 Кам'яне — Рівне
07:40 Рокитне — Рівне
08:00 Вежиця — Рівне
08:40 Рокитне — Карпилівка
08:40 Будки-Кам'янські — Рівне
09:10 Рокитне — Рівне
09:10 Рівне — Олевськ
09:25 Сарни — Київ
09:50 Грабунь — Рівне
10:00 Рівне — Нетреба
10:00 Рокитне — Карпилівка
11:10 Рокитне — Рівне
11:10 Рокитне — Глинне
11:20 Сарни — Київ
11:25 Рокитне — Карпилівка
11:40 Олевськ — Рівне
11:50 Сарни — Київ
12:00 Рокитне — Глинне
12:05 Київ — Дубровиця
12:20 Рівне — Кам'яне
12:30 Нетреба — Рівне
12:30 Рокитне — Будки-Сновидовицькі
12:45 Рокитне — Карпилівка
12:46 Київ — Сарни
13:00 Рокитне — Єльне
13:20 Рокитне — Березове
13:40 Рокитне — Нетреба
13:45 Рокитне — Глинне
13:45 Рокитне — Рівне
14:20 Рокитне — Березове
14:50 Дубровиця — Київ
15:00 Рокитне — Карпилівка
15:00 Рокитне — Рівне
15:15 Рокитне — Вежиця
15:30 Рокитне — Кам'яне
15:40 Рокитне — Рівне
16:10 Рокитне — Єльне
16:10 Рокитне — Карпилівка
16:10 Рокитне — Нетреба
16:30 Рівне — Старе Село
16:50 Дубровиця — Київ
16:50 Кам'яне — Рівне
16:50 Рівне — Карпилівка
17:00 Рокитне — Остки
17:10 Рівне — Глинне
17:15 Рокитне — Карпилівка
17:45 Рокитне — Глинне
17:45 Київ — Зарічне
17:50 Рокитне — Рівне
18:00 Рівне — Борове
18:25 Рівне — Будки-Кам'янські
18:35 Рівне — Кам'яне
19:25 Рокитне — Рівне
20:20 Рівне — Глинне-Грабунь

за маршрутами автобусів

Березове — Рівне
05:20

Борове — Рівне
06:50

Будки-Кам'янські — Рівне
08:40

Вежиця — Рівне
08:00

Грабунь — Рівне
07:10 09:50

Дубровиця — Київ
14:50 16:50

Кам'яне — Рівне
07:00 07:20 16:50

Карпилівка — Рівне
06:00

Київ — Дубровиця
12:05

Київ — Зарічне
17:45

Київ — Сарни
12:46

Нетреба — Рівне
12:30

Олевськ — Рівне
11:40

Рокитне — Єльне
13:00 16:10

Рокитне — Березове
13:20 14:20

Рокитне — Борове
05:00

Рокитне — Будки-Сновидовицькі
06:45 12:30

Рокитне — Вежиця
15:15

Рокитне — Глинне
11:10 12:00 13:45 17:45

Рокитне — Житомир
05:00 07:10

Рокитне — Кам'яне
15:30

Рокитне — Карпилівка
07:00 08:40 10:00 11:25 12:45 15:00 16:10 17:15

Рокитне — Нетреба
06:10 13:40 16:10

Рокитне — Остки
17:00

Рокитне — Рівне
05:00 06:20 07:40 09:10 11:10 13:45 15:00 15:40 17:50 19:25

Рівне — Борове
18:00

Рівне — Будки-Кам'янські
18:25

Рівне — Глинне
17:10 20:20

Рівне — Кам'яне
12:20 18:35

Рівне — Карпилівка
16:50

Рівне — Нетреба
10:00

Рівне — Олевськ
09:10

Рівне — Старе Село
16:30

Сарни — Київ
09:25 11:20 11:50

Старе Село — Рівне

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

  • Продається

     земельна ділянка,0.15 га смт. Рокитне (за автоколоною). Деталі за ном. +380937574450; +380687502269  

  • Продаю

    яблука у великій кількості по ціні 6,50 грн за 1 кг. Звертатись по тел. 0663139210

  • Продається

    дерев’яний будинок з ремонтом, із землею смт Рокитне, вул Видок в центрі. 9*12 м2....

  • Продається

    трактор Т-25 в робочому стані в с. Синіжево. Документи в наявності. Ціна 3950 у.е. з торгом....

  • Продам

    релю (причеп без бортів) до трактора. Ціна договірна. Звертатись по тел. 0957708049

Погода

Погода