Вчора, 6 квітня, в приміщенні КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся ХІІ районний збір лідерів учнівського самоврядування Рокитнівщини, в якому взяли участь старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів району та актив ради «Лідер». На засідання були запрошені представники відділу освіти та батьківської громадськості, педагоги - організатори.

В програмі збору:
1. ІV засідання районної ради старшокласників «Лідер».
2. Підсумки проведення конкурсу відеофільмів «Один день дорослогожиття» та «Збережемо довкілля разом». 
3. Конкурс «Лідер року».
Під час ІV засідання заступник голови ради Козаченко Ірина прозвітувалася про виконання рішення засідання ради від 12 лютого 2019 року. Лідери заслухали та обговорили звіт голови ради Басич Валерії про діяльність у 2018-2019 н.р. та основні напрямки роботи на новий навчальний рік, звіти голів комісій про роботу за поточний навчальний рік. Також було зібрано пропозиції щодо діяльності районної ради «Лідер» в новому навчальному році.
В конкурсі «Лідер року» взяли участь лідери шести загальноосвітніх навчальних закладів: Біловізької ЗОШ І-ІІІ ст. – Анастасія Примак, Будівської ЗОШ І-ІІ ст. – Анастасія Довганич, Єльнівської ЗОШ І-ІІ ст. – Анна Яцкевич, Хмільської ЗОШ І-ІІІ ст. – Тетяна Коханевич, Заболотського НВК « ЗНЗ І-ІІст.- ДНЗ» - Анастасія Кравченя, ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІст.№3» - Анастасія Багатко. Учасниці змагалися у вмінні презентувати себе, свої захоплення, спілкуватися з аудиторією, ділитися знаннями та досвідом організаторської роботи, рекламувати досягнення учнівського самоврядування школи та вести діалог з опонентом. Після всіх випробувань звання «ЛІДЕР РОКУ» отримала Багатко Анастасія, учениця ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІст.№3», - за інформацією Галини Парчук.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода