У Рівненській області смертність від інфаркту знизилась на 25%. У 2018 році померло менше людей, ніж у 2017. Не останню роль у цьому зіграв проект Світового Банку, завдяки якому кардіології наповнились новим обладнанням.

У 2018 році на Рівненщині від інфаркту міокарду померло на 25% менше людей, ніж у 2017. Як розповіла Лариса Черначук, завідуюча відділенням інтервенційної радіології Рівненської обласної лікарні, не останню роль у цьому відіграє те, що медичну допомогу пацієнтам надають вчасно та оперативно. Зниження цього показника в області вдалося добитися у тому числі і завдяки реалізації проекту Світового банку.

Медики вважають, що однією з основних причин смертності при інфарктах є пізня діагностика та допомога, а завдяки закупленому в межах проекту обладнанню фахівці можуть надавати допомогу швидше.

За словами Юрія Осіпчука, начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, завдяки проекту в лікарнях області суттєво покращилось забезпечення відділень кардіології, а це зменшило смертність від інфарктів.

Як розповідає Сергій Рибачок, керівник групи впровадження проекту Світового банку в області, вже до літа в районні лікарні повинне надійти додаткове обладнання. Угоди на поставку для кожної районної лікарні нового обладнання вже підписані. Це сучасні кардіографи, системи цілодобового Холтерівського моніторингу та системи для проведення тредміл-тесту: Районам закупили «холтери» та кардіографи

Нагадаємо, найбільш потужне і сучасне кардіологічне обладнання нині знаходиться в Рівному, в серцево-судинному центрі. Аналогічний центр планують відкрити і в Сарнах: Назвали орієнтовну дату відкриття серцево-судинного центру у Сарнах

Він обслуговуватиме мешканців Полісся, - за інформацією Рівненської ОДА.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

 • Продається

  дерев’яний стіл. За деталями звертайтесь за номером 0666418502  

 • Виготовлення

  дерев’яних столів під замовлення. Звертатись за тел.  0666418502 Андрій  

Погода

Погода