Невеличка довідка про політичні розклади в районі (виявляється, не всі люди про це знають). Органом державної влади в районі є районна державна адміністрація (РДА). Їі очолює депутат районної ради від партії Порошенка (БПП) Микола Кушнір, його два заступники - також депутати районної ради від БПП Олексій Берташ і Олександр Крупенко.

Є органи місцевого самоврядування - районна та сільські/селищні ради. Голова районної ради Анатолій Кінчур також обраний депутатом від БПП. Всього депутатів районної ради від БПП - 11. Повний склад ради - 34 депутати. Сформованої більшості в районній раді на даний момент нема. Є фактична опозиція депутатам від БПП у складі фракцій БЮТ і УКРОПу - всього 16 депутатів. 

Фракція Ляшка практично завжди підтримує БПП, разом з БПП їх 14 депутатів. Є також фракція Опоблоку з 4-х депутатів. Для результативного голосування має бути 18 голосів. Тому голосування за спірні питання завжди дуже напружені і результат дається шляхом політичних компромісів і взаємних поступок. Саме шляхом компромісів заступником голови районної ради була обрана Світлана Пахнюк, керівник "Батьківщини" в районі, а керуючим справами районної ради призначений Анатолій Герасимчук, керівник районного УКРОПу, - за інформацією Наша Рокитнівщина.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода