З 17 по 19 травня 2019 року на території с.Осницьк Рокитнівського району проходитиме Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура – Прикордонник". Урочисте відкриття регіонального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - «Джура-прикордонник» відбулося сьогодні в селищі Рокитне. На відкриття завітали: начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович, заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, перший заступник голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексій Берташ, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, а за сумісництвом суддя міжнародного класу, представник федерації карате "Кубудо" кіборг Донецького аеропорту Сергій Калініченко. В патріотичній грі беруть участь:

рої учасників гри від Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського районів Рівненської області, Олевського району Житомирської області.
Мета дитячо-юнацької гри: підготовка інструкторів-вихователів із різних областей з прикордонних районів України з метою організації та проведення на місцях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") за додатковим напрямком "Джура-Прикордонник".

Всеукраїнський семінар-тренінг проходитиме у фрматі наметового табору на території села Осницьк, - за інформацією Рокитнівсько РДА.

 
 
 
 
 
Фото з сайту Рокитнівської РДА.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  брусниці. 25 грн за 1 л. Звертатись за тел. 0997503140  

 • Продам

  дитяче ліжечко з матрацом(у подарунок балдахін),коляску 2 в 1,триколісний велосипедик з ручкою....

 • Продам

   шафу 1.80/2.10/50 см.Шафа в хорошому стані.Ціна 1500.Детальна інформація за номером 0508749910....

 • Продам

  посудомийку фірми " BOSH". У відмінному стані, в ремонті не була. Звертатись за тел.  0957532409...

 • Продам

  доброго, спокійного коня, недорого. Звертатись за тел. 0955386179   

Погода

Погода