Негода в Рокитнівському районі спричинила багато незручностей. Загалом, внаслідок сильних опадів у вигляді проливного дощу найбільше постраждали наступні населені пункти: смт Рокитне, с. Старики, Осницьк, Рокитне, Томашгород, Блажове, Вежиця, Переходичі.

Нині ситуація є контрольованою рівень води у річках Бунів та Льва поступово зменшується, рятувальниками району спільно з місцевими жителями проведено роботи по відкачуванню води з домогосподарств, які постраждали внаслідок негоди. 
Проте, враховуючи, що села Вежиця та Переходичі знаходяться нижче русла річок, то відбулося підтоплення житлових будинків, присадибних ділянок, сільськогосподарських угіддь та автодоріг. Керівники району та голова Стросільської ОТГ  виїхали в зазначені села та визначили ступінь підтоплення населених пунктів та визначили алгоритм дій щодо усунення наслідків стихії, та підготовку на випадок чергових опадів. 
Зокрема, дано доручення відповідним службам, а також місцевим органам влади щодо відновлення дамби в селі Томашлгород (Сехи), привести в належний стан гідроспоруди, яка є на балансі Рокитнівського скляного заводу, провести аудит існуючих дамб. 
Враховуючи, ситуацію з підтопленнями в населених пунктах Вежиця та Переходичі, місцевими органами влади спільно з місцевими жителями проводяться всі необхідні заходи для ліквідації наслідків негоди. 
Шановні жителі району
Просимо всіх, хто постраждав після негоди, зробити фото- або відеофіксацію ваших домогосподарств та звернутись до місцевих органів влади для написання заяви на допомогу з відшкодування збитків, - за інформацією Рокитнівської РДА.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Виготовлення

  дерев’яних столів під замовлення. Звертатись за тел.  0666418502 Андрій  

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

Погода

Погода