Ситуація на "ринку" кандидатів у Верховну Раду в Рокитнівському районі динамічно змінюється. Якщо на початку виборчої кампанії тут на слуху було тільки два прізвища, то тренд на "Слугу народу" все змінив. Згідно опитувань в групі Рокитне-інфо, станом на сьогодні у відрив пішов Рашовський Володимир від "Слуги народу". М'ялик Віктор значно відстав, незважаючи на те, що в голосування та коментування за нього в рокитнівській групі підключилось навіть смт Борова Фастівського району - та Борова, звідки родом засновник МДС-Буд (в якому М'ялик працює фінансовим директором) Роман Янківський, син селищного голови, з яким дружив Віктор Медведчук, який теж закінчував школу в Боровій. 

Зовсім незначну підтримку у фейсбуці мають Василь Яніцький (незважаючи на серйозну там роботу), Вікторія Войціцька від "Голосу" (команда якої, схоже, не зовсім орієнтується, в якому вона Рокитному балотується). 

Не потрапив в другий тур голосування в названій групі Олександр Задорожний від "Свободи", хоча він, виявляється, був в Рокитному на вихідних, але чомусь його прізвище ніде не звучало, на фоні Кошулинського, який тут був також. За повідомленням Наша Рокитнівщина.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода