На Рівненщині до Нова Українська Школа піде 36 тисяч дітей. Це учні перших та других класів, а також третьокласники чотирьох пілотних шкіл області.

1 вересня учні повинні сісти за нові парти в облаштованих класних кімнатах. Усі закупівлі повинні проведені вчасно, наголосив Прем’єр-міністр України Volodymyr Groysman під час селекторної Координаційної ради з питань реформи в освіті.

Цьогоріч освітня субвенція для Рівненщини склала 106 мільйонів гривень.

Перша субвенція у розмірі 38 мільйонів гривень надійшла для потреб НУШ – на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, комп’ютерного та мультимедійного обладнання та меблів. Кошти були вчасно розподілені між місцевими бюджетами ще у березні на обласній сесії, розповіла профільна заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко. А вже на наступному пленарному засіданні, 14 червня, поділили другоу субвенцію. Це вже 68 мільйонів. Ці гроші підуть на придбання шкільних автобусів, комп’ютерів, на якісні Інтернет-послуги в закладах освіти.

Профільна заступниця подякувала за злагодженість і обласним депутатам, і управлінцям на місцях, які вчасно виділили спів фінансування.

До слова, вже до кінця цього року на Рівненщині свою кваліфікацію підвищать близько 1 тисячі вчителів-початківців та 80 педагогів інклюзивно-ресурсних центрів. За повідомленням Рівненської ОДА.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

 • Продам

  дрова 12 м ольха-береза. Звертатись за тел. 0667824577  

Погода

Погода