На Рівненщині до Нова Українська Школа піде 36 тисяч дітей. Це учні перших та других класів, а також третьокласники чотирьох пілотних шкіл області.

1 вересня учні повинні сісти за нові парти в облаштованих класних кімнатах. Усі закупівлі повинні проведені вчасно, наголосив Прем’єр-міністр України Volodymyr Groysman під час селекторної Координаційної ради з питань реформи в освіті.

Цьогоріч освітня субвенція для Рівненщини склала 106 мільйонів гривень.

Перша субвенція у розмірі 38 мільйонів гривень надійшла для потреб НУШ – на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, комп’ютерного та мультимедійного обладнання та меблів. Кошти були вчасно розподілені між місцевими бюджетами ще у березні на обласній сесії, розповіла профільна заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко. А вже на наступному пленарному засіданні, 14 червня, поділили другоу субвенцію. Це вже 68 мільйонів. Ці гроші підуть на придбання шкільних автобусів, комп’ютерів, на якісні Інтернет-послуги в закладах освіти.

Профільна заступниця подякувала за злагодженість і обласним депутатам, і управлінцям на місцях, які вчасно виділили спів фінансування.

До слова, вже до кінця цього року на Рівненщині свою кваліфікацію підвищать близько 1 тисячі вчителів-початківців та 80 педагогів інклюзивно-ресурсних центрів. За повідомленням Рівненської ОДА.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

 • Продається

  дерев’яний стіл. За деталями звертайтесь за номером 0666418502  

 • Виготовлення

  дерев’яних столів під замовлення. Звертатись за тел.  0666418502 Андрій  

Погода

Погода