У зв’язку із ситуацією, пов’язаною з появою та постійним збільшенням кількості автозаправних станцій і автогазозаправних пунктів, які функціонують поза межами правового поля, постала необхідність активізувати роботу усіх силових відомств та органів державного контролю, а також виробити додаткові організаційно-практичні заходи з метою протидії цим негативним явищам. На таких «тінньових» автозаправних станціях реалізовується пальне сумнівної якості, без застосування реєстраторів розрахункових операцій, діяльність здійснюється без оформлення із працівниками трудових відносин та з іншими численними порушеннями законодавства. Окрім того, функціонування нелегальних автозаправних станцій і автогазозаправних пунктів призводить до забруднення земель, атмосферного повітря, створює значні загрози життю і здоров’ю громадян.

Експлуатація автозаправних станцій – це процес, що безпосередньо впливає на стан навколишнього середовища. Об’єкти АЗС мають відповідати всім вимогам державних будівельних норм, а технічне обладнання, транспортні засоби, споруди та механізми, що експлуатуються, мають відповідати нормативним вимогам з охорони праці та пожежної безпеки. Оскільки порушення правил експлуатації та роботи на АЗС може призвести до аварійних ситуацій, завдати шкоди як навколишньому природному середовищу, так і життю та здоров’ю людей.

Закликаємо, підприємців, котрі є власниками «тінньових» АЗС легалізувати свій бізнес та працювати відповідно до норм законодавства України. За інформацією Рокитнівської РДА.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  земельну ділянку в с Рокитне. Звертатись за тел.0971976747 Світлана  

 • Продається

  будинок в с. БЕРЕЗОВЕ. Площа 140 кв. м, дерев'яний, є вода, каналізація. Ділянка 0,45 га,фруктовий сад, надвірні будівлі....

 • Продам

  картоплю (малу), для корму домашнього господарства. Є 6 мішків. Ціна 3 грн/кг.  Звертатися за телефоном 0680601793;...

 • Продам

  коня 12 років. Звертайтесь за тел. 0507569476 Можливо торг.  

 • Продам

    фортепіано. Терміново. Звертатись за тел.0994126651   0501687429

Погода

Погода