У зв’язку із ситуацією, пов’язаною з появою та постійним збільшенням кількості автозаправних станцій і автогазозаправних пунктів, які функціонують поза межами правового поля, постала необхідність активізувати роботу усіх силових відомств та органів державного контролю, а також виробити додаткові організаційно-практичні заходи з метою протидії цим негативним явищам. На таких «тінньових» автозаправних станціях реалізовується пальне сумнівної якості, без застосування реєстраторів розрахункових операцій, діяльність здійснюється без оформлення із працівниками трудових відносин та з іншими численними порушеннями законодавства. Окрім того, функціонування нелегальних автозаправних станцій і автогазозаправних пунктів призводить до забруднення земель, атмосферного повітря, створює значні загрози життю і здоров’ю громадян.

Експлуатація автозаправних станцій – це процес, що безпосередньо впливає на стан навколишнього середовища. Об’єкти АЗС мають відповідати всім вимогам державних будівельних норм, а технічне обладнання, транспортні засоби, споруди та механізми, що експлуатуються, мають відповідати нормативним вимогам з охорони праці та пожежної безпеки. Оскільки порушення правил експлуатації та роботи на АЗС може призвести до аварійних ситуацій, завдати шкоди як навколишньому природному середовищу, так і життю та здоров’ю людей.

Закликаємо, підприємців, котрі є власниками «тінньових» АЗС легалізувати свій бізнес та працювати відповідно до норм законодавства України. За інформацією Рокитнівської РДА.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода