Сьогодні відбулася звітно-виборча конференція районної організації ветеранів Рокитнівського району. Серед делегатів – ветерани праці, війни, Збройних сил та активісти ветеранського руху. Також були присутні запрошені представники органів влади, відділів та структурних підрозділів районної адміністрації, громадських організацій.

Далі було затверджено план конференції, а також обрано робочу президію, до складу якої увійшли в.о. голови адміністрації Олексій Берташ, голова районної ради Анатолій Кінчур, голова Рівненської обласної організації ветеранів Олександр Ковальчук, голова районної організації ветеранів Микола Туровський та членкиня районної організації ветеранів Євгенія Будзіло.

Представники влади району привітали присутніх, побажали плідної та успішної праці, і щоб надалі робота організації стабільно відповідала поставленим вимогам і завданням.

У ході конференції делегати заслухали робочі звіти голови районної ради ветеранів та ревізійної комісії; обрали новий склад ради ветеранів, ревізійної комісії та делегатів до обласної конференції. Обговорили найбільш гострі теми, серед яких – активізувати роботу первинних організацій, брати на облік та піклування одиноких ветеранів, взаємодіяти з молоддю у напрямку національно-патріотичного виховання, підтримувати в належному стані пам’ятники та меморіали загиблим воїнам.

Завершили захід урочистостями – врученням грамот від райдержадміністрації та районної ради членам первинних осередків організацій ветеранів. Працівники культури подарували присутнім чудові художні номери.

За матеріалами Рокитнівської РДА.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

 • Продається

  дерев’яний стіл. За деталями звертайтесь за номером 0666418502  

 • Виготовлення

  дерев’яних столів під замовлення. Звертатись за тел.  0666418502 Андрій  

Погода

Погода