Рокитнівська районна державна адміністрація повідомляє на своїй сторінці в фейсбуці про відповідь Акціонерного товариства "Українська залізниця" Регіональна філія "Львівська залізниця" виробничий структурний підрозділ "Рівненська дирекція залізничних перевезень" начальнику Управління соцзахисту населення Рокитнівської РДА Мирославі Кирковій щодо графіку руху приміського поїзда Олевськ-Сарни та причини його відсутності на даний час.

Пишуть, що повна зношеність і відсутність запасних і комплектуючих елементів основних вузлів призводить до нестабільної їх роботи.

Наприкінці грудня місяця минулого року вийшло з ладу два дизель-поїзда. На даний час вони проходять позаплановий ремонт, однак його проведення ускладнюється відсутністю необхідних запчастин для такого рухомого складу, який експлуатується з 70-х років минулого століття.

Моторвагонне депо Здолбунів вживає максимальних заходів для ремонту дизель-поїздів, після здійснення якого і при можливості їх подальшої експлуатації, курсування поїздів Сарни – Олевськ буде відновлено.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

 • Продається

  дерев’яний стіл. За деталями звертайтесь за номером 0666418502  

 • Виготовлення

  дерев’яних столів під замовлення. Звертатись за тел.  0666418502 Андрій  

Погода

Погода