Спостерігаючи за поширюваною в районі інформацією про коронавірус, не можна не спостерегти, що поширюється інформація або тільки всеукраїнська, або обласна від особисто голови ОДА, який сам старається за весь обласний оперативний штаб, розказуючи, в тому числі, де що в яких аптеках є в наявності.

А де інформація про наявні в районі засоби захисту населення, в яких аптеках що є в продажу? Чи в Рокитнівському районі тільки здатні писати про блок-пости і заборону їздити у власних авто без масок? А ще повно любителів розносити плітки. Але плітки породжуються як схильними до цього діла людьми, так і від відсутності офіційної інформації. Ті ж чутки про те, що хтось захворів, гуляли по району 4 дні, поки заступник головного лікаря їх не спростував. А мав би бути штаб в районі, і відповідальні люди, які мали би щоранку і щовечора давати офіційну інформацію, в тому числі про те, де купити злощасні маски, а також антисептики, рукавички тощо.
Чи не так?
P.S. Щойно надійшла інформація про аптеки (на картинці). На жаль, без адрес місцезнаходження. Бо ж не всі навіть жителі Рокитного знають, де є чия аптека.

 За матеріалами "Нашої Рокитнівщини"

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  велосипед за детальною інформацією звертатись за тел. 0666343106  

 • Продається

  земельна ділянка по вул. Київській. За деталями звертатись за тел. 050 574 29 01

 • Продається

  однокімнатна квартира по вул.Пролетарській. За деталями звертатись за тел. 050 574 29 01

 • Продаю

  поросята. Звертатись за тел. 0662690593.

 • Продам

   картоплю велику та насінну сортів "Біла роса", "Поліський скарб", картопляну некондицію, домашню моркву. За...

Погода

Погода