Жінки зможуть звертатися до гінеколога безкоштовно навіть без направлення сімейного лікаря. «Прийом гінеколога буде безкоштовним. На первинній ланці зараз є сімейні лікарі, педіатри і терапевти. З наступного року будемо додавати. На первинній ланці жінка зможе піти до гінеколога без направлення», — заявляє в.о. міністра охорони здоров’я.

Водночас, маючи направлення від сімейного лікаря до конкретного спеціаліста, пацієнт буде змушений іти саме до нього, адже, відповідно до нової системи фінансування галузі охорони здоров’я, кошти за роботу спеціалістів розподілятимуться саме за направленнями від сімейних лікарів.

Уляна Супрун також нагадала, що окрім вже звичних їм прийомів у кабінеті, лікарі матимуть відповідати на телефонні дзвінки від своїх пацієнтів.

«Пацієнт може по телефону розповісти лікарю, що йому необхідне направлення, можна це зробити через електронну систему охорони здоров’я eHealth, і пацієнт може піти до свого спеціаліста навіть без того, щоб зайти до свого сімейного лікаря», — коментує зміни в системі очільниця МОЗ.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

 • Продам

  дрова 12 м ольха-береза. Звертатись за тел. 0667824577  

Погода

Погода