Звертаємо увагу жителів району на те, що з 1 серпня почнеться відключення аналогового сигналу. То ж телевізори тисяч родин – стануть просто не потрібними, якщо не перейти на цифрове телебачення.

Підключити цифрове телебачення першими в Україні доведеться на Київщині та Кіровоградщині, а потім на всій Україні. Щоб не залишитися з білим шумом замість картинки, доведеться перейти на цифровий сигнал. Як це зробити – читайте нижче.

Як перейти на цифру

Якщо у вашому населеному пункті підтримується цифровий ефірний сигнал, то для того, щоб не залишитися без ТБ після відключення аналогового сингалу, досить купити і встановити ТБ-тюнер. Даний апарат вибрати не складно, його рекламують повсюдно. Вартість ТБ-тюнерів починається від 320 грн. До речі, в нових телевізорах може бути вбудований тюнер Т2.

Як налаштувати ТБ-тюнер

Для початку підключаємо антену до приймача, а ресивер – до телевізора. Бажано через HDMI кабель, так якість зображення буде максимально чіткою. Якщо такого немає, то через звичайні “тюльпани”, вони йдуть у комплекті з приставкою, як правило. Роз’єми дивимося в інструкції. Якщо антена з підсилювачем, для початку відключаємо його, потім завжди можна включити.

Після запуску вибираємо потрібний відеовхід і у стартовому меню обираємо автопошук. Після того, як пошук закінчиться, тюнер запропонує вам додати знайдені канали. Процес завершено, - повідомляє сайт Факти.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Виготовлення

  дерев’яних столів під замовлення. Звертатись за тел.  0666418502 Андрій  

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

Погода

Погода