В рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Рокитнівській районній філії Рівненського ОЦЗ відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».
"Торгівля людьми сьогодні – один з найбільш прибуткових видів тіньового бізнесу у світі. Предметом торгівлі стали жінки, чоловіки і навіть діти. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, створили сприятливі умови для кримінального бізнесу – торгівлі людьми." 

Присутніх ознайомили з можливими ризиками в разі виїзду за кордон. Розглянули і обговорили способи за допомогою яких торгівці «живим товаром» вербують людей, звернули увагу на типові випадки шахрайства при оформлені документів для виїзду. Безробітні отримали поради до яких кроків потрібно вдатися перед виїздом за кордон, щоб убезпечити себе.

"Перед тим, як зробити вирішальний крок, зважте всі «за» і «проти». Хоч нині жити в Україні складно, проте нелегальна робота за кордоном пов’язана з величезним ризиком, яка не завжди  допоможе вам вирішити проблеми." - повідомляють в районній філії Рівненського ОЦЗ.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Виготовлення

  дерев’яних столів під замовлення. Звертатись за тел.  0666418502 Андрій  

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

Погода

Погода