Поблизу Клесова, що на Рівненщині, атовці з Сарненщини та Рокитнівщини планували мітинг, щоб привернути увагу до закриття ремонтно-пересувного заводу-43. Люди стверджують, що майно РПЗ-43 цілеспрямовано знищують, щоб довести завод до банкрутства та добувати на його території бурштин.

Як пишуть «Сарненські новини», що взяти коментарі з приводу того, що справді відбувається на території заводу, у голови Клесівської ОТГ Василя Гриника та голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука не вдалося. Більше розказують місцеві жителі. Зокрема, що на територію заводу, а це 47 гектарів «бурштинової» землі, вигнали заводський екскаватор, бульдозер і почалася робота – шукають бурштин.

«Три місяці тому на підприємство прислали нового керівника. Денис Голобородько родом із Донецька, полковник запасу, був начальником колонії в Макіївці, наші хлопці майже там зараз захищають Україну. Люди тепер не байдужі, і не тільки в Клесові, накипіло в кожного на душі, вже не можуть терпіти, коли їх принижують. А на заводі працювали ще наші батьки, і ми трудимося, хочемо, щоб дітям і правнукам була робота, боїмося скорочення. Бо бурштин сьогодні є, а завтра його немає, камінь же залишиться й після нас», – розповідає атовець  Володимир Галка.

Ініціатори акції протесту чекають відповіді на свої вимоги з Києва і обіцяють провести наступну, орієнтовно через 15 днів. 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода