14 вересня робочою групою облдержадміністрації на чолі з керівником робочої групи – заступником директора – начальником управління енергетики та енергоефективності департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації Валерієм Гузом проведено перевірку стану готовності господарського комплексу в Рокитнівському районі до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Закладами, установами та організаціями району розроблено комплекс підготовчих заходів до нового опалювального періоду 2018-2019 років, де враховано позитивний досвід роботи попередніх років, а також враховані проблемні питання, які виникали при функціонуванні господарства району в попередні осінньо-зимові періоди.

Головна увага приділяється підготовці житлового фонду, технологічних об’єктів тепло- і водопостачання. Для запобігання виникненню проблем з подачі «теплової енергії» споживачам до початку нового опалювального періоду проведено ремонтні роботи на усіх котельнях, а також підготовлено теплові мережі. З метою недопущення аварійних ситуацій та зменшення теплових втрат проведено заміну аварійних мереж теплопостачання.

Для забезпечення безперебійного руху автотранспорту в усіх населених пунктах району комісія рекомендувала звернути увагу на підготовку прибиральної спецтехніки, заготівлю посипкового матеріалу та реагентів, паливно-мастильних матеріалів, а також здійснення ремонту доріг загального користування та комунальної власності. Загалом, господарський комплекс Рокитнівщини готовий до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, - повідомляє Рокитнівська РДА.

Фото з сайту Рокитнівської РДА

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода