На сільськогосподарських угіддях Рокитнівщини, зокрема на землях Борівської сільської ради, успішно розпочало діяльність фермерське господарство «Корсойл-Агро» з сусідньої Волині. Нинішньої осені воно вперше зібрало хороші врожаї ріпаку та сої, а в подальшому планує культивувати на наших землях ще й пшеницю та інші зернові та технічні культури.

Діяльність даного господарства ґрунтується на взаємовигідній основі – воно отримує прибутки, а селяни, власники паїв, на яких ведеться господарювання, - вагомі дивіденди. А головне, землі не простоюють і не заростають чагарниками, а засіваються і приносять користь, як і має бути у добрих господарів.

У четвер, 27 вересня, на полях, де завершується збирання сої, побували голова райдержадміністрації Микола Кушнір та начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів РДА Василь Панько. Вони цікавились ходом робіт, спілкувалися з людьми, оцінювали перспективу подальшого розвитку сільського господарства у районі, - інфомує Рокитнівська РДА.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Виготовлення

  дерев’яних столів під замовлення. Звертатись за тел.  0666418502 Андрій  

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

Погода

Погода