18 мільйонів українців обрали свого лікаря. Наша мета на 2019 рік – зробити так, щоб ви хотіли до цього лікаря йти, а лікарі отримали всі необхідні інструменти для надання якісної та справді безоплатної допомоги.

Про те, як ми продовжимо досягати цієї мети вже наступного року — розповів Pavlo Kovtonyuk у колонці для УП.Життя https://goo.gl/qoisz2.

Якщо коротко про зміни, які торкнуться кожного:

З другої половини 2019 року ми запускаємо програму "Безкоштовна діагностика".

За направленням вашого сімейного лікаря ви зможете безоплатно проходити рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця та інші аналізи й діагностичні процедури в будь-якому медзакладі за вашим вибором. Послуги оплатить НСЗУ Національна служба здоров'я України. Як і у випадку з сімейними лікарями, зміни будуть запроваджуватися поступово – регіон за регіоном.

 Направлення від сімейного лікаря

У поліклініках, які увійдуть у другий етап змін, візит до лікарів-спеціалістів та інші послуги за направленням сімейного лікаря буде оплачувати Нацслужба здоров’я.
Якщо ж ви йдете до вузького спеціаліста без направлення, необхідно буде оплатити таку консультацію самостійно через касу. Тому так важливо, щоби всі, хто ще не обрав свого лікаря, не відкладали це завдання!

Платні послуги

Послуги поліклінік, ефективність яких недоведена або вони є застарілими, а також послуги, які відносяться не до медицини, а до сфери естетики та косметології – бальнеолікування, масаж та інші – стануть платними.
Медзаклади зможуть надавати ці послуги платно офіційно.
Це вивільнить ресурси на послуги лікування, критичні для здоров’я українців.

Кожен пацієнт матиме електронну медичну картку

Наступного року ми запланували запуск нових електронних інструментів в електронній системі охорони здоров‘я. В електронний формат перейде медична картка, куди будуть заносити дані про здоров’я пацієнта та лікарські призначення. Також з’являться електронні направлення до спеціалістів, рецепти на "Доступні ліки", лікарняні листи.

Голови міст або об’єднаних громад залишаються головними двигунами змін. Щоби трансформація швидше розвивалася у вашому регіоні, вони мають якнайшвидше реорганізувати усі свої медзаклади у комунальні некомерційні підприємства, на 100% забезпечити комп’ютерною технікою сімейних лікарів та спеціалістів поліклінік й створити привабливі умови для роботи медичних працівників.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода