Пінські прикордонники затримали збирачів журавлини, що порушили кордон. В одному з випадків військовим довелося застосувати зброю. Про це повідомляє «Полесская правда».

За інформацією офіційного представника Пінського прикордонного загону Михайла Бут-Гусаїма, минулий тиждень на ділянці Пінського прикордоного загону відмічений збільшеною «активністю» нелегальних збирачів дикоросів. Причому їх зустрічі з прикордонниками не завжди закінчувалася мирно.

Так, 3 жовтня в 500 метрах від кордону затримали чоловіка без документів. Як пізніше з’ясувалося, це був житель села Дроздин.

Одразу після цього виявили ще двоє невідомих, які, побачивши прикордонників, спробували сховатися і не реагували на законні вимоги прикордонників зупинитися. Порушників зупинили тільки після того, як прикордонникам довелося зробити три попереджувальні постріли з табельної зброї.

Збирачі дикоросів використовували заборонені знаряддя для збору ягід.

Порушниками виявилися жителі села Старе Село. Відносно них складені протоколи за непокору законному розпорядженню посадовця, незаконний перетин державного кордону і порушення правил перебування. Також громадяни України понесли покарання за порушення режиму територій, що особливо охоронялися, і порушення правил збору журавлини.

«Всього за минулий тиждень Пінські прикордонники затримали за порушення межі 11 громадян України, які незаконно перетнули її з метою збору дикоросів», – відмітив Михайло Бут-Гусаїм.

Усіх порушників притягнено до адміністративної відповідальності і депортовано з Білорусі на п’ять років, - за інформацією ПівнічІнфо.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  брусниці. 25 грн за 1 л. Звертатись за тел. 0997503140  

 • Продам

  дитяче ліжечко з матрацом(у подарунок балдахін),коляску 2 в 1,триколісний велосипедик з ручкою....

 • Продам

   шафу 1.80/2.10/50 см.Шафа в хорошому стані.Ціна 1500.Детальна інформація за номером 0508749910....

 • Продам

  посудомийку фірми " BOSH". У відмінному стані, в ремонті не була. Звертатись за тел.  0957532409...

 • Продам

  доброго, спокійного коня, недорого. Звертатись за тел. 0955386179   

Погода

Погода