Жителі прикордонних сіл району, які не звикли звертати уваги на правила перетину кордону з Білоруссю, доведеться переглянути свої погляди. Відсьогодні це карається кримінальною відповідальністю. Порушникам загрожує до трьох років позбавлення волі.

Проект закону щодо відповідальності за незаконний перетин кордону Верховна Рада схвалила вчора, 18 жовтня. Так як законопроект набирає чинності з наступного від опублікування дня, то вже спіймані сьогодні порушники кордону нестимуть за це кримінальну відповідальність.

Відтепер за незаконний перетин державного кордону українцям загрожує кримінальна відповідальність. Проект відповідного закону схвалили у ВР. Кримінальний кодекс доповнився новою статтею: 332-2 «Незаконне перетинання державного кордону України».

«Прийнятим законом встановлюється кримінальна відповідальність за перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в’їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора у будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості. Такі діяння каратимуться позбавленням волі на строк до трьох років», – за інформацією Держприкордонслужби.

 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

 • Продам

  дрова 12 м ольха-береза. Звертатись за тел. 0667824577  

Погода

Погода