Голова учнівського самоврядування Рокитнівщини Валерія Басич у супроводі керівника гуртка «Лідер» Наталії Мартинчик 23- 24 листопада взяла участь в перших установчих зборах членів Національної дитячої ради при Уповноваженому Презитента України з прав дитини.

Засідання Національної дитячої ради проходило в приміщенні Рівненської ОДА, де лідери мали змогу поспілкуватися з представниками влади. На засіданні були присутні: Микола Кулеба - Уповноважений Президента з прав дитини, Віталій Ундір - перший заступник голови Рівненської ОДА, Григорій Таргонський - начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА, Сергій Скоропляс - голова Національної дитячої ради західного регіону України, Інна Радисюк - голова Національної дитячої ради в Рівненській області. 
Як інформує Рівненська ОДА, - в перший день відбулося обговорення основних завдань та напрямків роботи Національної дитячої ради в Рівненській області при Уповноваженому Презитента України з прав дитини. По завершенню установчих зборів члени ради взяли участь у тренінгу «Людська гідність».
Другого дня лідери відвідали Національний університет «Острозька академія», де відбулася екскурсія та зустріч з ректором академії Ігорем Пасічником, який ознайомив присутніх історією та сьогоденням академії. Після екскурсії учасники працювали над планом діяльності Національної дитячої ради в Рівненській області та провели засідання обласної ради старшокласників «Імпульс». 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  брусниці. 25 грн за 1 л. Звертатись за тел. 0997503140  

 • Продам

  дитяче ліжечко з матрацом(у подарунок балдахін),коляску 2 в 1,триколісний велосипедик з ручкою....

 • Продам

   шафу 1.80/2.10/50 см.Шафа в хорошому стані.Ціна 1500.Детальна інформація за номером 0508749910....

 • Продам

  посудомийку фірми " BOSH". У відмінному стані, в ремонті не була. Звертатись за тел.  0957532409...

 • Продам

  доброго, спокійного коня, недорого. Звертатись за тел. 0955386179   

Погода

Погода