З 21 по 24 січня 2018 року в Харкові пройшли поєдинки міжнародного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячені пам’яті Заслуженого тренера України, майстра спорту з вільної та греко-римської боротьби Леоніда Дуная.

В цих змаганнях взяло участь більше 370 борців, які представляли різні міста України та збірні команди азербайджану(AZE), Грузії (GEO - два склади), Молдови (MLD), Вірменії (ARM), Казахстану (KAZ). Киргизії (KRG). На харківський килим вийшли чемпіони та призери юнацького чемпіонатів світу та Європи, чемпіони та призери України серед юнаків та дівчат та інших держав.
Змагання носили особисто-командний характер. В командній боротьбі взяло участь дванадцять збірних.
Рівень змагань підкріплювався ще і солідними грошовими призами. Команда переможець змагань отримувала 15 000 гривень, другий призер – 10 000, а третій - 5000. Чемпіони та призери в особистій першості теж отримали гарні грошові нагороди.
В перші два дня проходила особиста першість. В третій командні змагання. Цього року першими були грузини, які набрали порівно очок із збірною України, але мали кращий показник по чистотехнічних перемогах, третіми фінішували вірмени.

Дівчата.
Вище всяких похвал виступила в особистих змаганнях у ваговій категорії до 61 кілограмів рокитнівчанка Юлія Лесковець. На шляху до фіналу вихованка тренера Володимира Васильчука виграла три поєдинки, а у фіналі по балах перемогла представницю Киргизстану Сезім Жуманазарову (KRG). Юлія Лесковець – чемпіонка міжнародного турніру!
У ваговій категорії до 73 кілограмів вихованку Томшгородської (Сехівської) школи Неля Попок боролась непогано. У півфіналі вона поступилася старшій на два роки за себе срібній призерці чемпіонатів України серед дівчат, полтавчанці Альоні Височин з рахунком 0 – 2. У боротьбі за третє місце поклала на спину неодноразову призерку чемпіонатів України серед дівчат Анна Мельник (Львів). На жаль, арбітр цього «не побачив», тому п’яте місце. Достойна боротьба.
У ваговій категорії до 40 кілограмів учениця Рокитнівського ліцею Олександра Бондар з мінімальним рахунком 1 – 2 програла запоріжанці Оксані Моісеєнко.

Юнаки.
У ваговій категорії до 55 кілограмів боролося двоє наших, рокитнівчан – Віталій Кулакевич та кисорчанин Вадим Шупрудько. В особистих змаганнях обоє програли суперникам по одному-два бали і вибули. Як виявилося потім Вадим Шупрудько програв майбутньому бронзовому призеру херсонцю Григорію Хижняку. Та від цього не легше. В командній боротьбі Віталій Кулакевич зумів себе реабілітувати вигравши по балах у чемпіона Грузії, срібного призера турніру та учасника чемпіонату Європи Бурсанідзе Баржані та перемігши третього призера турніру херсонця Григорія Хижняка.
У ваговій категорії до 80 кілограмів рокитнівчанин Назар Богданець в першому поєдинку чисто переміг харків'янина Солоху. Потім програв майбутньому чемпіону змагань Тисне Когуашвілі (GEO). Втішну зустріч по балах програв азербайджанцю Джаббарову (AZE). Сьоме місце, - пише Іван Парчук.