З 8 по 10 вересня 2018 р. у місті Рівне пройшли змагання ХІІ відкритого Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби, присвячені пам’яті майстра спорту та тренера Володимира Григоровича Кайди. В турнірі взяло участь 214 борців з різні міст Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Запорізької, Хмельницької України та юні борці Молдови.

Як повідомляє Іван Парчук, - рокитнівчани виступили непогано, хоча чемпіона не привезли, але маємо три «срібла» та три дві «бронзи».
У ваговій категорії до 23 кілограмів ( 18 учасників) учень Рокитнівської гімназії Тимофій Ковальчук показавши пристойну боротьбу вийшов у фінал змагань, де програв старшому і важчому коломиянину.
У ваговій категорії до 32 кілограмів ( 20 учасників) у фінал вийшов учень Рокитнівської гімназії Станіслав Марковець. У фіналі програв чернівчанину.
Його старший брат Віталій Марковець пробився у фінал вагової категорії до 46 (9 учасників). Програв там представнику івано-франківщини.
Орест Міськов здобув «бронзу» у ваговій категорії до 55 кілограмів (10 учасників).
Змагаючись серед дівчат двоє рокитнівчанок, учениць тренера Володимира Васильчука - Ірина Касперська та Дарина Гордійчук здобули бронзові нагороди у ваговій категорії до 52 кілограмів (8 учасників).