Відкритий чемпіонат федерації вільної боротьби м. Біла Церква серед юнаків та дівчат. 14 вересня 2018 р. в Білій Церкві пройшли змагання відкритого чемпіонату федерації вільної боротьби міста серед юнаків та дівчат. В турнірі взяло участь більше 120 юних борців з Рівненської, Київської, Черкаської, Вінницької областей та міста Києва.

Як пише Іван Парчук, - рокинівчани відборолися непогано. Здобули три «срібла». Схоже учні Рокитнівської гімназії на тільки посіли друге місце в рейтингу найкращих шкіл Рівненщини, а мають добрі здобутки у борцівській справі. Потихеньку «молотять» медалі різного гатунку на змаганнях Всеукраїнськкого рівня.

ЮНАКИ
У ваговій категорії до 32 кілограмів Георгій Богданець вийшов у фінал змагань та здобув срібну медаль.
До 44 кілограмів. Перемігши трьох суперників ще один учень гімназії Дмитро Богданець у фіналі здійснив красивий кидок, а потім сам віддав у захват голову і програв. Є ще одне срібло.

ДІВЧАТА
Вихованка Томашгородської (Сехівської) школи №2, а нині учениця Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Неля Попок здобула срібло у вагової категорії до 69 кілограмів.