24 - 25 листопада в смт Рокитне у приміщенні Рокитнівського районного центру «Інваспорт» відбувся Кубок Рівненської області з тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку, присвячений Міжнародному Дню осіб з інвалідністю. 

У даних змаганнях брали участь 50 спортсменів з Березнівського, Зарічненського, Здолбунівського, Млинівського, Рокитнівського районів, м. Острога та м. Рівне.
В урочистому відкритті змагань взяли участь голова Рокитнівської районної державної адміністрації Кушнір Микола Захарович, голова Рокитнівської районної ради Кінчур Анатолій Андрійович, заступник начальника Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Мурін Володимир Валерійович, заступник директора Рівненської обласної ДЮСШІ Власик Іван Сергійович і начальник Рокитнівського районного центру «Інваспорт» Шеремет Наталія Василівна. 

У підсумку переможцями змагань стали:
серед жінок:
з вадами слуху Рижковська Людмила (м. Рівне); 
з ураженнями опорно-рухового апарату Козлинець Оксана (м. Рівне);
з наслідками ДЦП Шкадюк Ірина (м. Рівне).

серед чоловіків:
з вадами слуху Юглічек Григорій (м. Рівне);
з ураженнями опорно-рухового апарату на візках Попок Віталій  (м. Рівне);
з ураженнями опорно-рухового апарату Нижник Богдан (Рокитнівський р-н); 
з наслідками ДЦП Свирид Адам (Зарічненський р-н);
з вадами розумового та фізичного розвитку Гуранський Олександр (м. Рівне). 
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями, - за інформацією Рівненськоо реіональноо центру "Інваспорт".

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода