Фахівці пояснили, на які важливі деталі варто звертати увагу при виборі червоної ікри. Продукт не з дешевих, а обманутися на ньому дуже легко. І напередодні нового року багато продавців-обманщики користуються поспіхом покупців і підсовують підробку або товар неналежної якості.

Експерти радять не купувати ікру з рук та на стихійних ринках. Також варто звертати увагу на упаковку і не купувати той продукт, в якому міститься небезпечна харчова добавка Е-239.

Якісний продукт на своїй етикетці містить інформацію про дату виготовлення та фасування товару, а також про рибу, з якої взята ця ікра. Бляшана банку має містити слово "ікра", номери заводу, зміни та індекс рибної промисловості Р.

Існує пара дієвих і нескладних способів визначити – перед вами справжня ікра або підробка. У першому способі досить натиснути на ікринку: оболонка штучного продукту більш жорстка, в той час як натуральна ікринка лопається при слабкому натисканні.

Для другого способу знадобиться гаряча вода. Натуральна ікра при попаданні в гарячу воду трохи біліє і опускається на дно, тоді як штучна розчиняється і забарвлює воду.

Червону ікру рекомендують зберігати у холодильнику при температурі 2-4 градуси в герметичній упаковці. Після розкриття упаковки її потрібно з'їсти протягом трьох діб.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

 • Продається

  дерев’яний стіл. За деталями звертайтесь за номером 0666418502  

Погода

Погода