Ароматизатори в чаях є хімічними речовинами, які створюють додаткове навантаження на печінку і негативно впливають на здоров'я людини. 

Ароматизатори в чаях зазвичай, це маркетинг. Просто продавати чорний і зелений чай – це невигідно, а якщо зробити 100 різновидів чаю – із додаванням, наприклад, маракуї, якої там і близько немає, і яка нам й не потрібна, бо нам треба їсти ті продукти, які у нас вирощені й до яких адаптована вся наша система обміну речовин.

На думку дієтологів, натуральної маракуї в чаї бути не може, оскільки в такому випадку чай би коштував дуже дорого, тож, очевидно, напій містить хімічні речовини, які дають фруктовий запах. Такі чаї, а точніше, хімічні сполуки, які, при потраплянні в організм мають якимось чином метаболізуватися та виводитись з нього, чинять додаткове навантаження на печінку, кишечну мікрофлору, імунну систему.

При цьому вона додала, що наслідки такого навантаження на організм від хімічних сполук, можуть ніяк не проявлятися в молодому віці та у здорової людини, однак у людей старшого віку, з ослабленим імунітетом, хронічними захворюваннями органів травлення, це може призвести до алергічних проявів, частих застуд і т.д."Звісно, від однієї чашки такого чаю ми не помремо, навіть від ста таких чашок, але вживати такі напої на регулярній основі, якщо ще й доповнювати нездоровою їжею – смаженою, жирною, копченою, якщо ще й курити, мало рухатися, мало спати, весь час бути під впливом стресів і негативних емоцій – звичайно, це все буде підточувати наше здоров'я. Однозначно – це не напій людей, які хочуть прожити довго і бути здоровими. Найздоровішим напоєм для людини є чиста вода", - резюмувала дієтолог Оксана Скиталінська.

Джерело: УНН

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  брусниці. 25 грн за 1 л. Звертатись за тел. 0997503140  

 • Продам

  дитяче ліжечко з матрацом(у подарунок балдахін),коляску 2 в 1,триколісний велосипедик з ручкою....

 • Продам

   шафу 1.80/2.10/50 см.Шафа в хорошому стані.Ціна 1500.Детальна інформація за номером 0508749910....

 • Продам

  посудомийку фірми " BOSH". У відмінному стані, в ремонті не була. Звертатись за тел.  0957532409...

 • Продам

  доброго, спокійного коня, недорого. Звертатись за тел. 0955386179   

Погода

Погода