Після відмови від участі в «Євробаченні» переможниці національного відбору Maruv нового представника від України обиратимуть серед інших фіналістів відбору. Про це сказала представниця НСТУ Олександра Кольцова в своєму коментарі «Громадському».

Також вона додала, що спочатку НСТУ проконсультується з Європейською мовною спілкою про політизацію процесу відбору в Україні: «Треба з’ясувати, як політизація вплине взагалі на нашу участь в цьому році». Потім організатори проконсультуються з юристами та менеджерами артистів, а вже після буде прийнято рішення.

Maruv

Окрім того, Кольцова зазначила, що договір, який запропонували Maruv, нічим не відрізняється від минулорічних, крім заборони виступів в РФ, і взагалі, всі інші пункти договору є стандартними правилами «Євробачення». Такої вимоги раніше не було, тому що артисти, які потрапляли у фінал за останні кілька років, не виступали в РФ. «Іншому кандидату, який захоче представляти Україну на «Євробаченні-2019», запропонують той самий договір, від якого відмовилася Maruv», – запевнила Кольцова. Нагадаємо, що у фіналі національного відбору також брали участь гурти Freedom Jazz, Anna Maria, Kazka, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

Kazka

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода