Головний біль і нудота може бути ознакою серйозного захворювання. Якщо ви часто відчуваєте ці симптоми – зверніться до лікаря.

Про це в ексклюзивному кометарі розповіли Христина Квіт, лікар-гастроентеролог Медичного центру “Медікавер”, кандидат медичних наук та Галина Мотульська,лікар-невропатолог вищої категорії Медичного центру “Медікавер”.

Головний біль і нудота можуть виникати при мігрені, та при цереброваскулярній хворобі (ураження судин головного мозку, при якому судини звужуються, що призводить до кисневого голодування мозку), яка часто закінчується інсультом. Також головний біль (цефалгія), що супроводжується нудотою, може розвинутись внаслідок сильного роздратування, пошкодження мозкових сполучних тканин – meninges і спровокувати менінгіт або крововилив.

Головний біль з відчуттям нудоти – це типова ознака наслідків черепно-мозкової травми. Також ці симптоми можуть проявлятися через зміни в’язкості, густини крові. Гострий венозний тромбоз (занадто велика кількість тромбоцитів, підвищення густоти крові) або навпаки тромбоципенії (зниження кількості тромбоцитів і розрідження крові) можуть спровокувати хворобливі відчуття, а потім і нудоту.
Лікар-невропатолог Галина Мотульська
“ Також головний біль з нудотою є або передвісником або наслідком запалення трійчастого, потиличного нервів. Цефалгії з нудотою можуть мати психогенну етіологію. Хронічний головний біль, нудота та спазм гортані можуть свідчити про депресивний стан. Якщо хронічно болить голова і нудить, слід звернутись до лікаря, який призначить обстеження, виставить остаточний діагноз і пропише адекватне лікування”.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода