Якщо шукаєте ідеї подарунків на 8 березня – ви за адресою. Але не забувайте, що одним з найважливіших пунктів є доречність подарунка. Тому бажано все ж дізнатися, чого не вистачає для повного щастя жінці, яку ви хочете порадувати. А щоб вам було простіше розпитувати, пройдемося головними пунктам того, що вважають традиційним подарунком, а потім перейдемо до оригінальних.

Парфуми. Запам’ятайте: аромат – річ індивідуальна. Відсоток попадання навмання у смаки малознайомої жінки досить малий. Ба більше, вважається, що духи – це особиста історія, тому чоловікові доречно робити такий подарунок на 8 березня дружині або матері – тобто, дуже близькій людині. Зрозуміло, подруга подрузі теж може зробити такий презент, і тут ймовірність того, що подарунок сподобається, куди вищий. Традиційно жінки краще розбираються в парфумерії, зокрема, для них же й призначеної.

Кухонне начиння. Звичайно, ви можете зустріти і карикатури, і серйозні поради, що всілякі пательні як ідеї подарунків на 8 березня зовсім не підходять. Але не все так однозначно! Хороша каструля або сковорідка зайвою не буде. За умови, що такої прекрасної та особливої, наприклад, вока або гриля, на кухні не вистачає. Ще є чудовий варіант секційної сковороди, на якій можна відразу готувати весь сніданок так, щоб не змішувався.

Але якщо жінка вже бачити не може цю кухню, є ймовірність того, що вона сприйме подарунок як додаткові умовляння приготувати щось ще. Тоді від дарування кухонного начиння слід утриматися.

Враження. Найчастіше так звані враження на вибір підносять, коли не знають точно, який подарунок подарувати на 8 березня або будь-яке інше свято. Зазвичай, це стосується колег. У такому випадку варто вибрати набір, де враження індивідуальні, адже ми найчастіше не можемо точно знати, чи є у співробітниці пара або компанія, щоб розділити запропоновану розвагу.

Calm young woman lying at beauty salon

А ось якщо ви придумали робити такий подарунок на 8 березня дружині або дівчині, тут виходить непоганий елемент гри. Ви майже стовідсотково здогадуєтеся, чого хочеться їй, знаєте, чого хочеться вам, і якщо ці бажання збігаються, ви можете разом провести незабутній день, що додасть барв у ваше спільне життя. А вибір? А вибір завжди повинен бути. Раптом вам не вдасться збігтися у графіку, щоб, наприклад, разом покататися на конях (а варто було б), але пару годин на спа-масаж для пари ви б обидва змогли виділити.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

 • Продам

  дрова 12 м ольха-береза. Звертатись за тел. 0667824577  

Погода

Погода