Багато людей після першого дзвінка будильника вранці, кілька разів переставляють його, щоб відтягнути пробудження. Однак, нагадування на телефоні, які включаються кожні 9-10 хвилин, можуть негативно впливати на нервову систему.

Повтор будильника вранці по кілька разів може навіть викликати розлади психіки. До такого висновку прийшли експерти і фахівці з психічного здоров'я, які досліджували питання сну на прохання компанії Eve Sleep, пише New York Post.
В ході дослідження з'ясувалося, що кожен раз, коли спрацьовує будильник, звуковий сигнал атакує нервову систему і мозок.
"Таке пробудження не дає людям максимальної користі, яку потрібно отримати від сну", - розповів експерт з психічного здоров'я і нейробіології Метт Джейнс.
Якщо дзвінок будильника звучить кілька разів за ранок, в організмі підвищується рівень кортизолу - гормону стресу, який відповідає за "втечу і боротьбу". У короткостроковій перспективі це може обернутися просто поганим настроєм, але в довгостроковій - тривожністю і розладами психіки.
Крім того, вчені направили відкритий лист Apple з вимогою видалити з смартфонів функцію повторення будильника кожні 9 хвилин, або хоча б інформувати своїх користувачів про ризики для здоров'я.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

 • Продам

  дрова 12 м ольха-береза. Звертатись за тел. 0667824577  

Погода

Погода