Дослідження, проведені Інститутом архітектури навколишнього середовища міста Глазго, дозволили зробити висновок, що ця звичка з великою часткою ймовірності може стати причиною виникнення астми, риніту, респіраторних інфекцій та алергій.

Рівень концентрації вологості може бути дуже високим, а в поєднанні з низькою температурою створюється сприятливе середовище для появи і розмноження кліщів, цвілі і грибків.

 

Мало хто знає, що, розвішуючи мокрий одяг в будинку, вони додають у свої приміщення близько двох літрів води, а це підвищує рівень вологості в закритих приміщеннях більш ніж на 30 %. Наприклад, у зимовий час зазвичай він вище 50 %, якщо до цього додати повішену просушуватися одяг, ми створимо атмосферу з рівнем вологості вище 80 %, а це досить шкідливо.

Доктор Вероніка Лопес зі служби алергії лікарні Sanitas CIMA сказала, що у людей, чутливих до кліщів або цвілі, в подібних умовах розвиваються такі захворювання, як риніт і астма. Дослідження показали, що люди з низьким імунітетом схильні до грибкових інфекцій, які в довгостроковій перспективі можуть викликати легеневий аспергільоз з дуже серйозними наслідками.

Рекомендації

Якщо ваш будинок не обладнаний місцем для сушіння білизни або у вас немає спеціальної сушарки, ви можете виконувати деякі з цих рекомендацій:

 1. Розміщуйте предмети одягу на білизняний мотузці на деякій відстані один від одного, щоб полегшити циркуляцію більшого повітряного потоку.
 2. Одяг необхідно віджати якомога ретельніше.
 3. Речі з товстих тканин перевертайте. Це дозволить скоротити час сушіння.
 4. Використовуйте фен тільки для невеликих предметів, таких як шкарпетки або нижню білизну.

У країнах з холодним кліматом 9 з 10 людей страждають респіраторними захворюваннями, і більшість з них живе в будинках, де сушиться мокрий одяг. Тому краще уникати подібної практики і берегти своє здоров’я.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  брусниці. 25 грн за 1 л. Звертатись за тел. 0997503140  

 • Продам

  дитяче ліжечко з матрацом(у подарунок балдахін),коляску 2 в 1,триколісний велосипедик з ручкою....

 • Продам

   шафу 1.80/2.10/50 см.Шафа в хорошому стані.Ціна 1500.Детальна інформація за номером 0508749910....

 • Продам

  посудомийку фірми " BOSH". У відмінному стані, в ремонті не була. Звертатись за тел.  0957532409...

 • Продам

  доброго, спокійного коня, недорого. Звертатись за тел. 0955386179   

Погода

Погода