Дослідження, проведені Інститутом архітектури навколишнього середовища міста Глазго, дозволили зробити висновок, що ця звичка з великою часткою ймовірності може стати причиною виникнення астми, риніту, респіраторних інфекцій та алергій.

Рівень концентрації вологості може бути дуже високим, а в поєднанні з низькою температурою створюється сприятливе середовище для появи і розмноження кліщів, цвілі і грибків.

 

Мало хто знає, що, розвішуючи мокрий одяг в будинку, вони додають у свої приміщення близько двох літрів води, а це підвищує рівень вологості в закритих приміщеннях більш ніж на 30 %. Наприклад, у зимовий час зазвичай він вище 50 %, якщо до цього додати повішену просушуватися одяг, ми створимо атмосферу з рівнем вологості вище 80 %, а це досить шкідливо.

Доктор Вероніка Лопес зі служби алергії лікарні Sanitas CIMA сказала, що у людей, чутливих до кліщів або цвілі, в подібних умовах розвиваються такі захворювання, як риніт і астма. Дослідження показали, що люди з низьким імунітетом схильні до грибкових інфекцій, які в довгостроковій перспективі можуть викликати легеневий аспергільоз з дуже серйозними наслідками.

Рекомендації

Якщо ваш будинок не обладнаний місцем для сушіння білизни або у вас немає спеціальної сушарки, ви можете виконувати деякі з цих рекомендацій:

 1. Розміщуйте предмети одягу на білизняний мотузці на деякій відстані один від одного, щоб полегшити циркуляцію більшого повітряного потоку.
 2. Одяг необхідно віджати якомога ретельніше.
 3. Речі з товстих тканин перевертайте. Це дозволить скоротити час сушіння.
 4. Використовуйте фен тільки для невеликих предметів, таких як шкарпетки або нижню білизну.

У країнах з холодним кліматом 9 з 10 людей страждають респіраторними захворюваннями, і більшість з них живе в будинках, де сушиться мокрий одяг. Тому краще уникати подібної практики і берегти своє здоров’я.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

 • Продам

  дрова 12 м ольха-береза. Звертатись за тел. 0667824577  

 • Продається

  молода бараняча тушка 140 грн кг. Деталі за номером 0995569937  

Погода

Погода