Настає теплий сезон і на прилавках вже з’являються різні свіжі фрукти і овочі. Фахівці розповіли, як їх правильно вибрати.

Так, експерти радять віддавати перевагу сезонним фруктам і овочам. Купувати їх слід тільки в магазинах, павільйонах і на сільськогосподарських ринках. Щоб переконатися в тому, що продукти якісні, буде не зайвим вимагати у продавця документи, які підтвердять їх якість та безпеку. Також зверніть увагу на персонал: якщо він не дотримується правил гігієни і не носить санітарний одяг, то довіряти такій точці з продажу фруктів і овочів точно не варто. Саме тому фахівці не рекомендують купувати фрукти і овочі в місцях несанкціонованої торгівлі.

Хороші плоди і коренеплоди повинні бути без пошкоджень, однорідного кольору і властивої виду фарбування. У них не повинно бути сторонніх запахів і темних плям.

Також за деякими ознаками ви можете визначити, чи є овочі і фрукти свіжими. Якщо у них висохла і нерівна гілка, жовті або зелені плями, непружний хвостик, є проростки, а їх шкірка занадто м’яка, слизька чи липка, то це несвіжі плоди.

Також у відомстві нагадали, як мити овочі та фрукти. Наприклад, коренеплоди слід спочатку потримати в теплій воді, а потім почистити щіткою і промити. Зелень потрібно замочити в холодній воді на 15 хвилин, періодично змінюючи воду. Ягоди краще промивати в друшляку, а виноград – під «душем» з-під крана.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода