Неважливо, влітку ви на пляжі або взимку на схилах, ваші очі можуть серйозно постраждати від ультрафіолетових променів. Так само, як ми захищаємо нашу шкіру від сонячних опіків, ми також повинні бути впевнені, що очі захищені від уф-променів. Способи захисту очей від сонячних променів:

Зрозуміти силу дії ультрафіолетового випромінювання. Існує три діапазони UVR: UV-C, UV-B і UV-A. Більшість пошкоджень очей - результат впливу ультрафіолетових променів, які, як вважають деякі дослідники, можуть сприяти розвитку катаракти та раку очей.

Почніть захищати очі з дитинства. Дослідники кажуть, що ми отримуємо 80% нашого впливу УФ-променів у віці до 18 років. Крім того, очі дітей більш вразливі до дії уф-променів, ніж дорослі.
Носіть сонцезахисні окуляри. Шукайте лінзи, які пропускають не більше одного відсотка UVB і одного відсотка UVA. Лінзи повинні бути темними та досить великими, щоб повністю закривати очі, аби сонячне світло не просочувався через бічні сторони окулярів.

Отримайте додатковий захист з контактними лінзами. Якщо ви носите мкл, можливо, ви вже захищаєте свої очі. Деякі контактні лінзи забезпечують захист від ультрафіолетових променів, хоча рівні захисту можуть відрізнятися. УФ-блокатори першого класу забезпечують максимальний захист.

Носіть капелюхи. Капелюх з широкими полями може приховати очі від сонця.

Такі прості поради допоможуть вам захистити очі від сонця.

Подробнее: https://opticlub.org/pravila-zakhistu-ochey-vd-sontsya/


 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода