Багато людей носять мобільні телефони у кишені. Чому це може бути шкідливо читайте далі.

Проблеми зі спиною

Деякі люблять носити телефон в задній кишені, і це небезпечно не тільки для здоров’я. Його варто звідти прибрати хоча б тому, що так злодії зможуть непомітно витягнути його. Або він легко може впасти і розбитися. Лікарі кажуть, що ті, хто так носить телефон, часто звертаються до них з болем в спині і в ногах. Це пов’язано з тим, що випромінювання від смартфона негативно впливає на сідничний нерв. Крім того, сучасні смартфони досить великі і важкі. Вони досить сильно навантажують м’язи.

Небезпека для чоловіків

Лікарі давно б’ють на сполох і категорично забороняють чоловікам носити телефон в кишені брюк. Це негативно впливає на статеве здоров’я: страждає репродуктивна система. Можуть також проявитися і інші проблеми. Наприклад, безпліддя і імпотенція. Деякі дослідження довели, що так знижується продуктивність сперматозоїдів, тому їм складніше запліднювати яйцеклітину.

Небезпека для жінок

Деякі жінки носять телефон в нагрудній кишені. Науково доведено, що так збільшується ризик онкологічного захворювання. У багатьох жінок зі звичкою носити смартфон в нагрудній кишені пізніше знайшли рак грудей.

Щільність кісток

Аналітики провели дослідження і звернули увагу, що радіація від мобільників може впливати навіть на кісткову тканину. В огляді взяли участь більше сотні чоловіків, які носили телефон на поясі більш шести років. У всіх була виявлена ​​одна закономірність – щільність кісткової тканини сильно знизилася. Так, лікарі з’ясували, що ті люди, які носять телефон біля тіла 15 годин на добу, піддаються постійному опромінення.

Джерело

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

 • Продам

  дрова 12 м ольха-береза. Звертатись за тел. 0667824577  

Погода

Погода