У спекотну погоду багато людей страждають через підвищену пітливість. Експерти розповіли, як зменшити потовиділення, не порушуючи при цьому дрес-коду.

Пийте менше кави. Уникайте взагалі будь-яких напоїв з кофеїном, нікотину, а також алкоголю. Всі ці компоненти забезпечують гіперстимуляцію нервової системи і призводять до вироблення адреналіну. А це підвищує температуру тіла і змушує вас потіти.

Використовуйте антиперспіранти. Застосування антиперспірантів, і особливо з хлоридом алюмінію, допомагає зменшити пітливість за рахунок блокади потових залоз. Але постарайтеся наносити антиперспіранти не з ранку, а ввечері перед сном, адже в цьому випадку вони будуть більш ефективні на наступний день.

Правильна білизна. Багатьом здається, що в спеку найкраще спати зовсім без одягу. У реальності, нам слід вибирати правильну нижню білизну, зроблену тільки з натуральних волокон на зразок бавовни, але ні в якому разі не синтетику. Справа в тому, що бавовна ефективно абсорбує піт, і в результаті людина згодом не пахне, а синтетичний одяг виділяє неприємний запах.

Пийте більше води. Вживання достатньої кількості води забезпечує належний рівень зволоження організму. А це зменшить температуру тіла і знизить вироблення поту.

Правильно приймайте ванну. Намагайтеся в спеку не приймати ванну або душ з гарячою водою, так як це підвищує температуру тіла і змушує пітніти більш інтенсивно. Використовуйте антибактеріальне мило, що запобігає бактеріальним інфекціям, що призводять до надмірної пітливості. 

Слідкуйте за харчуванням. Продукти харчування, що містять часник або цибулю, на час спеки краще виключити. Всі гострі, пряні і жирні джерела їжі також слід обмежити, оскільки всі вони стимулюють потові залози і змушують нас потіти сильніше.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

 • Продам

  дрова 12 м ольха-береза. Звертатись за тел. 0667824577  

Погода

Погода