Плануючи відпустку за кордоном, варто враховувати і той факт, що крім сувенірів і гарної засмаги можна привести з собою і екзотичні хвороби.

У країнах Латинської Америки і Західної Африки можна зустрітися з жовтою лихоманкою, вірусом Зіка і вірусом Денге. Переносниками цих захворювань є комарі.

Вірус Зіку супроводжується головним болем, болем у суглобах, коньюктивитом і висипом, рідше захворювання протікає без симптомів. Недуга лікується болезаспокійливими і жарознижувальними препаратами. Проти жовтої лихоманки і вірусу Денге існує вакцина. Плануючи поїздку в ці країни, краще зробити щеплення.

Вірус Коксакі передається через брудні руки та фрукти. Супроводжується високою температурою, висипом і слабкістю. Для того, щоб уникнути цієї неприємності, слід особливу увагу приділяти гігієні.

Кишкові інфекції можна зустріти в країнах Азії, Індії та Африки. Розлад кишківника викликають бактерії, які знаходяться у водопровідній воді. Примітно, що місцеве населення має здебільшого імунітет до цих бактерій. Туристам не слід вживати таку воду навіть для полоскання рота під час чищення зубів.

Верблюжий грип поширений у країнах Близького Сходу. Характерними симптомами захворювання є висока температура, кашель і задишка. Хвороба забирає життя кожного третього хворого, вона не піддається лікуванню, тільки профілактика. Відвідуючи країни Близького Сходу варто проявляти акуратність при спілкуванні з верблюдами


https://cikavosti.com/iaki-hvorobi-mojna-privezti-z-vidpystki/#hcq=CX5Ihyr

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

 • Продам

  дрова 12 м ольха-береза. Звертатись за тел. 0667824577  

Погода

Погода