Медичні фахівці в черговий раз попереджають – ватяні палички не призначені для чищення вух. Приводом для такої заяви фахівців стала опублікована в австралійському журналі історія.

Її героїня, 37-річна Жасмин, розповіла, що страждала обсесивно-компульсивним розладом, через який вона кожного дня чистила вуха ватяними паличками. В один з вечорів вона помітила на ватяній паличці кров.

Подальше обстеження показало, що вона проткнула паличкою барабанну перетинку, це в подальшому спровокувало розвиток інфекції. Через ОКР і активне використання ватних паличок жінка цілком могла втратити слух.

 

Історія Жасмин – зовсім не рідкість. Пацієнти регулярно звертаються до лікарень з подібними травмами, проте ще більша кількість травмованих людей взагалі не звертаються за медичною допомогою.

Лікарі попереджають, що користуватися ватними паличками для чистки вух кожен день не має сенсу і це навіть може погіршити ситуацію. Регулярне їх застосування може призвести до посиленого утворення сірчаних пробок. Крім того, використання ватних паличок може сприяти занесенню інфекції – патогенних бактерій, які можуть привести до запалення головного мозку або іншого небезпечного захворювання.

 

Оптимальна регулярність використання – один-два рази на місяць, весь інший час достатньо просто регулярно вмиватися і мити голову – вода здатна видалити і надлишки сірки.

Джерело

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода