Вчені з США повідомили, що ефірна олія перцевої м’яти, є корисною для тих людей, які хочуть прискорити швидкість росту свого волосся.

За підсумками дослідження із залученням тварин вдалося з’ясувати, що натуральний препарат є більш ефективним активатором, ніж медичний препарат під назвою міноксидил. Останній отримав схвалення з боку USFDA. Сара Пантон, що є одним з авторів нового дослідження, заявила про здатність ефірної олії м’яти корисно позначатися на ефективності кровообігу. Речовина стимулює відповідні процеси в шкірі, що позитивно відбивається на стані фолікул волосся. Саме через порушення в розвитку останніх виникає ситуація зі зменшенням товщини волосся і облисінням. Проблеми зі шкірою голови також беруть початок в нестачі кровообігу.

Вчені підкреслюють, що використання олії перцевої м’яти може виявитися подвійно корисним, якщо її будуть застосовувати люди з поганим сном. Відповідна речовина допомагає ефективно протистояти безсонню. У числі протипоказань вчені відзначають індивідуальну непереносимість ефірної олії, а також спровоковані відхиленнями від нормального гормонального фону проблеми зі здоров’ям шкіри. Фахівці не радять використовувати ефірну олію перцевої м’яти вагітним жінкам і дітям. Уникнути негативних наслідків можна за допомогою простого тестування в домашніх умовах. Досить нанести краплю нерозбавленого продукту безпосередньо на шкіру в ділянці ліктьового згину або за вухами.

 

У разі поганої сумісності виникне свербіж та почервоніння. Негативні ефекти, як правило, проявляються протягом доби, тому важливо почекати деякий час перед початком використання речовини для прискорення росту волосся. При появі негативної реакції на етапі тестування потрібно обробити місце нанесення олії мильним розчином, після чого протерти спиртом.

Нагадаємо, косметологи повідомили, що шампуні і кондиціонери змивають природний захист волосся, який протидіє шкідливому впливу зовнішніх факторів, тому в холодну пору року варто мити волосся тільки за потреби, а не заради чергової укладки.

Про це повідомляють ЗМІ.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  велосипед за детальною інформацією звертатись за тел. 0666343106  

 • Продається

  земельна ділянка по вул. Київській. За деталями звертатись за тел. 050 574 29 01

 • Продається

  однокімнатна квартира по вул.Пролетарській. За деталями звертатись за тел. 050 574 29 01

 • Продаю

  поросята. Звертатись за тел. 0662690593.

 • Продам

   картоплю велику та насінну сортів "Біла роса", "Поліський скарб", картопляну некондицію, домашню моркву. За...

Погода

Погода