Вчора, 18 травня, на онлайн-брифінгу щодо протидії COVID-19 Віктор Ляшко заявив, що пляжному сезону бути. Рішення МОЗ Головний санлікар обгрунтував тим, що “морська сіль спільно з ультрафіолетовим випромінюванням Сонця знищує збудник коронавірусної хвороби”.

Проте антифейковий ресурс “По той бік новин”, пише що таким чином Віктор Ляшко поширив інформацію, що немає достатнього наукового підґрунтя.

Щодо ультрафіолетового випромінювання:

За інформацією ВООЗ, вірус COVID-19 може передаватися за будь-яких погодних умов. Піддаючи себе впливу сонця або температурі вище 25°C НЕ можна перешкодити коронавірусному захворюванню. Ви можете підхопити COVID-19 незалежно від того, наскільки сонячна чи спекотна погода. Країни з жарким кліматом також повідомляють про численні випадки.

Щодо ж морської солі:

За хімічним складом сіль – хоч морська, хоч гімалайська – однакова. Можливі різні домішки, але в нашому випадку це ні на що не впливає. Тому байдуже яку саме сіль розглядати. До того ж, Ляшко просто не на тому акцентує увагу. Дійсно, ризик зараження коронавірусом через морську воду мінімальний. Але не через її склад. Просто вірусу буде настільки розведена, що підхопити його буде вкрай малоймовірно (всеодно, що вилікуватися за допомогою гомеопатії;).

Наразі фахівців більше бентежить не стільки вода, як фізична дистанція між людьми.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  велосипед за детальною інформацією звертатись за тел. 0666343106  

 • Продається

  земельна ділянка по вул. Київській. За деталями звертатись за тел. 050 574 29 01

 • Продається

  однокімнатна квартира по вул.Пролетарській. За деталями звертатись за тел. 050 574 29 01

 • Продаю

  поросята. Звертатись за тел. 0662690593.

 • Продам

   картоплю велику та насінну сортів "Біла роса", "Поліський скарб", картопляну некондицію, домашню моркву. За...

Погода

Погода