Продукти дійсно можуть творити чудеса, причому не тільки в плані смакових відчуттів. Аксіома «ти те, що ти їси» спрацьовує в більшості випадків і у нас немає приводів їй не довіряти. Особливо це важливо для тих продуктів, які можуть мати серйозний вплив на наш організм і створити максимально сприятливі умови для його функціонування. Всю цю складну систему прийнято називати здоров’ям, але і воно буває різне. Здоров’я може бути міцним і прихованим, а може бути зовнішнім і сяючим. У другому випадку мова йде перш за все про здорову шкіру, яка сигналізує про те, що у її носія все добре. Експерти розповіли про продукти, які можуть вплинути на здоров’я шкіри і зробити її по-справжньому здоровою, - повідомляє сайт Жіночий Світ

Гарбузове насіння

Гарбуз багатий цинком і незамінними жирними кислотами, включаючи омега-3, 6 і 9. Як і насіння конопель, насіння гарбуза допомагає зменшити запалення в організмі. Спробуйте додавати його в салати або просто їсти, попередньо трохи обсмаживши.

Насіння льону

Льон під зав’язку завантажений кислотами омега-3, які працюють на те, щоб на вашій шкірі не було почервоніння, висипань, свербежу та інших неприємностей, які зазвичай виникають з нездоровою шкірою. Насіння льону також є відмінним детоксикантом, особливо якщо його подрібнити і випити зі склянкою кефіру.

Редиска

Цей овоч містить ряд мінералів і з’єднань, які приносять користь шкірі. Редиска сповнена сірки, кремнію і вітаміну С, які працюють разом для того, щоб додати шкірі сяйва, підвищуючи рівень колагену і стимулюючи систему кровообігу.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода