Хороша ідея наслідування для вчителів-винахідників Рівненщини, яка стане у нагоді аграріям. Український педагог сконструював електрокар, який збирає картоплю. Це така собі тачка з моторчиком, що не потребує жодної допомоги людини, окрім натискання на кнопки пульта дистанційного управління. Конструктор – вчитель фізики та інформатики Петро Головатий, пише Pivnich.Info зпосиланням на «Експрес».  

Принцип роботи робота, як і в електромобілях. Важить електрокар понад сто кілограмів і може перевозити вантаж такої ж маси. Заряджається пристрій від звичайної розетки. Заряду вистачає приблизно на два дні.

Рама робота — з металу, електромотори та батареї з електровелосипедів, а також від ноутбука, електроніка для управління — саморобна (з китайських, і не тільки, радіодеталей), ланцюги і зірочки — від різних мотоциклів, колеса — від авто, пульт від іграшкового гелікоптера.

«Спершу в електрокара було 4 менші колеса від звичайної тачки, – розповідає винахідник. – Однак у такому разі ним неможливо було загортати картоплю, адже відстань від землі до рами була замала. Тому я переробив робота – на два великі колеса, щоб підняти його вище над землею. Використав колеса з автомобіля, так звані докатки – вони трохи вужчі, ніж стандартні, але саме такі мені й потрібні були».  

Односельці Петра уже хочуть замовити у нього робота, щоб полегшити збір картоплі.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  брусниці. 25 грн за 1 л. Звертатись за тел. 0997503140  

 • Продам

  дитяче ліжечко з матрацом(у подарунок балдахін),коляску 2 в 1,триколісний велосипедик з ручкою....

 • Продам

   шафу 1.80/2.10/50 см.Шафа в хорошому стані.Ціна 1500.Детальна інформація за номером 0508749910....

 • Продам

  посудомийку фірми " BOSH". У відмінному стані, в ремонті не була. Звертатись за тел.  0957532409...

 • Продам

  доброго, спокійного коня, недорого. Звертатись за тел. 0955386179   

Погода

Погода