Кожну першу п’ятницю жовтня весь світ неофіційно відзначає День Посмішки. Від щирого серця хочеться привітати всіх вас з цим чудовим святом, побажати гарного настрою і трохи розказати про усмішку. Виникненню цього свята світ зобов’язаний художнику Харві Беллу, який мешкав в Америці. У свій час він придумав всім відомий смайлик — «усміхнену жовту пику», для рекламної акції. Значки із зображенням смайлика, приколоті до одягу службовців, піднімали настрій клієнтам і мали неймовірний успіх. Трохи пізніше з’явилися майки, бейсболки, листівки, емблеми і т.д. з позитивним логотипом, і смайлик набув всесвітню популярність. Будучи вже в похилому віці, Харві Белл придумав свято World Smile Day, який вперше відзначався в 1999 році, за півтора року до смерті його творця.


Яких тільки не буває посмішок на світі, і кожна з них — це відображення внутрішнього стану людини. Посмішка може бути: щирої, удаваною, повторній, збентеженою, стриманою, комічною, здивованій, сумною, радісній, доброзичливій, таємничою, грайливою, чарівною, «до вух», лукавою, натягнутою, цинічною, гордовитої, крізь сльози, злий і т.д. Звичайно ж, цей список можна продовжувати до нескінченності. Але я цього робити не буду, тому що цінність має лише та посмішка, завдяки якій ми наповнюємося щастям, здоров’ям і даруємо радість людям.

П’ять причин щиро посміхатися:

1. Якщо у вас депресія. Справа в тому, що в той час, коли людина посміхається, м’язи обличчя, напружуючись, впливають на нервові закінчення, за якими передаються в мозок відповідні імпульси. У підсумку в кров викидаються ендорфіни (гормони щастя) і настрій покращується!

2. Якщо у вас слабкий імунітет. Вчені давно довели, що сміх збільшує опірність організму до стресів, а також здатний сприяти підвищенню в організмі антитіл, що борються з інфекційними захворюваннями.

3. Якщо у вас немає друзів. Усміхнений людина завжди привертає увагу, а також бажання з ним познайомитися і поспілкуватися. Почніть посміхатися оточуючим вас людям, і ви побачите, як світ відповість вам взаємністю.

4. Якщо навколо вас похмурі люди. Дослідження показують, що досить одній людині в колективі почати посміхатися, щоб інші мимоволі почали посміхатися йому у відповідь. Це відбувається на підсвідомому рівні, подібно до того, як ми підхоплюємо чуже позіхання.

5. Якщо ви стежите за своїм здоров’ям. Під час сміху поліпшується кровообіг, організм насичується киснем, нормалізується кров’яний тиск. А один учений довів, що досить тривалий сміх може замінити десятихвилинне заняття спортом.Цікаві факти:

Вчені вважають, що посмішка — це вроджена здатність людини, а не набута. Адже навіть сліпі діти, які не мають можливості спостерігати за людьми навколо себе і копіювати манери поведінки, вміють посміхатися. Експертами було підраховано, що діти посміхаються до 300 разів на день, а дорослі набагато менше, деякі з них не дозволяють собі навіть 10 посмішок. Дослідження показують, що практично у всіх людей губи під час посмішки розташовані несиметрично. Фахівцями навіть розроблені вправи, які допомагають сформувати симетричну посмішку. Таїланд вважається «країною усмішок». Якщо ви хоч раз бували в цій неймовірній країні, то могли особисто в цьому переконатися. Вся справа в тому, що місцевих жителів буквально закликають посміхатися всім навколо. А ось у Китаї перед Олімпіадою 2008 року навіть були організовані спеціальні курси, на яких навчали місцевих жителів посміхатися незнайомим людям. Самим усміхненим звірятком вважається квокка. Ще його називають короткохвостым кенгуру, а схожий цей звір на великого гризуна з маленькими передніми лапками. Мало хто знає, але деяким відомим людям, доставив радість дітям, присуджується міжнародна нагорода Орден Усмішки. Орденоносцами можуть стати люди різних професій: лікарі, письменники, музиканти, і т.д. Про усмішку зняті мультики і фільми, вигадано багато пісень, виразів, цитат, афоризмів. Мені чомусь зараз згадалася знаменита фраза Барона Мюнхгаузена: «Розумне обличчя — це ще не ознака розуму. Всі дурниці на землі робляться саме з цим виразом обличчя. Посміхайтеся, панове!»

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Виготовлення

  дерев’яних столів під замовлення. Звертатись за тел.  0666418502 Андрій  

 • Продається

   зброя із документами. В наявності патронаж, чохол, сейф. Звертайтеся за тел 066 66 18 815...

 • Перетягуємо

  автомобільні салони і сидіння любих марок і моделей, авто в ткань, натуральну кожу, эко-кожу....

 • Продам

  великого робочого коня. Деталі по телефону 0687587154 Микола.  

 • Продається

  прицеп. Звертайтеся за номером 066 66 18 815    

Погода

Погода