Давно відомо, що зовнішній стан нігтів про багато що говорить, а саме про стан здоров'я людини в цілому. Розглянемо таке явище, як білі плями на нігтях. Природно, їх поява попереджає про якісь відхилення в організмі. Ці плями періодично з'являються у багатьох людей як чоловічої статі, так і жіночої незалежно від віку. Необхідно негайно в обов'язковому порядку порадитися з фахівцем.

Про причини виникнення білих плям можна говорити по їх зовнішньому вигляду. Частенько білі плями виникають внаслідок відсутності необхідних вітамінів, при цьому розмір і форма плям може бути різна. Як правило, такі плями вказують на нестачу заліза, кальцію і цинку, а також вітамінів С, Е і А. Простіше кажучи білі плямочки - це крапельки повітря, що знаходяться в нігтьовій пластині, але їх бути не повинно.

Також причиною появи плям може служити неповноцінне харчування, захворювання внутрішніх органів або яка-небудь травма нігтьової пластинки.

Будь-яку проблему зі здоров'ям треба лікувати не лише ліками, які випише лікар, але і домашніми засобами, такими як поліпшене харчування, розслабляючі ванни з мікроелементами і вітаміни. Якщо плями з'являються через проблеми внутрішніх органів, то неодмінно треба лікувати негайно. Пройшовши курс реабілітації, якщо все ж білі плями залишаються, то можна скористатися косметологічними засобами для нігтів.

Має бути збалансованим харчування: більше вживати фруктів і овочів, рибу і м'ясо, ягоди і горіхи, зелень, молочні продукти. Необхідно зменшити споживання жирної і смаженої їжі. Цукор краще замінити медом і сухофруктами. І звичайно ж скоротити споживання солі і різних снеків. Треба відмовитися від алкогольної продукції.Можна займатися самолікуванням тільки тоді, коли білі плями - не грибкові утворення. В цьому випадку без фахівця не обійтися. Якщо ж причиною появи плям служить перенесений стрес, тоді необхідно звернутися до невропатолога. Плями, придбані унаслідок травм або забить, можна лікувати в домашніх умовах за допомогою теплих ванночок для нігтів з рослинними оліями.

Для зміцнення нігтів і позбавлення білих плям народна медицина рекомендує розпарені в гарячій воді нігті натирати часником упродовж трьох тижнів. Для заміни поживного крему можна скористатися риб'ячим жиром, а замість зміцнюючого - олією чайного дерева.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  велосипед за детальною інформацією звертатись за тел. 0666343106  

 • Продається

  земельна ділянка по вул. Київській. За деталями звертатись за тел. 050 574 29 01

 • Продається

  однокімнатна квартира по вул.Пролетарській. За деталями звертатись за тел. 050 574 29 01

 • Продаю

  поросята. Звертатись за тел. 0662690593.

 • Продам

   картоплю велику та насінну сортів "Біла роса", "Поліський скарб", картопляну некондицію, домашню моркву. За...

Погода

Погода