Символом 2019 року буде Жовта Земляна Свиня, яка завершує цикл східного календаря. Що ж принесе ця тваринка в родини українців? Передбачають, що новий рік має завершити існуючі конфліктні ситуації, а нові знайомства неодмінно переростуть у міцну дружбу. 2019 рік буде роком тихого домашнього затишку та спокою.


А що ж про щасливчиків, які народились в рік Кабана?


Ці люди надзвичайно добрі та відповідальні. Вони вміють товаришувати, підтримувати, допомагати та стають справжніми друзями для багатьох людей! Але крім гарних рис, Кабанчик нагородив таких людей впертістю і здатністю заплющити очі на моральну сторону питання, якщо це принесе вигоду.

Кольори року


Головними кольорами 2019 року звичайно є золотий, жовтий, коричневий та зелений!

Однак, до цього переліку можна додати і рожевий – природній колір символу 2019 року. Обираючи святкове вбрання до новорічних свят не забудьте додати елемент хоча б одного з перелічених кольорів до свого образу. Тут вже можна фантазувати на повну: золоті прикраси, біжутерія, ремінці, банти, або і сукня в золотих паєтках!

Жовтий та золотий дуже гарно виглядає в поєднанні з благородним чорним кольором. Коричневий колір пасує до бежевого, жовтого та зеленого. Зелений підійде як до чорного так і до білого, а особливо вигідно такий відтінок в одязі розкривається на володарках рудого волосся! Що до рожевого, то краще обирати його ніжні відтінки та поєднувати їх з бежевим, сірим або білим кольором.

Трішки забобонів

Вважається, що новий рік краще зустрічати маючи у себе в оселі невеличкий оберіг у вигляді символу року. Щоб удача завжди була поруч – придбайте собі невеличкий сувенір у вигляді свині. З наближенням новорічних свят, знайти таку дрібничку не складе великих зусиль – керамічні, дерев’яні та скляні кабанчики прикрашають полиці багатьох магазинів. Це можуть бути кухлі, сільнички, скарбнички, статуетки і т.д. Варто знати і те, що новорічний стіл у цьому році має бути без страв зі свинини.


 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  3х місячних кроленят, порода " полтавське срібло" (великан) ціна 200 грн. Подробиці за тел....

 • Продам

  цуценят породи шпіц. За детальною інфлормацією звертатись за тел 0930709168-0665249480. ...

 • Потрібен продавець

  магазин дитячого одягу ,,МОЄ СОНЕЧКО'', яких знаходиться біля вокзалу.За детальною інформацією...

 • Бригада

  робітників виконає внутрішні роботи "під ключ" (гіпсокартон, плитка, шпаклівка, шпалери,...

 •  Продам

  2х кімнатну квартиру в селі Біловіж. Деталі за номером 0995052187  

Погода

Погода