Сьогодні у Цілодобовому оперативному штабі протидії коронавірусу при Рівненській ОДА повідомили, що лабораторіями області проведено 32 550 ПЛР та 14 697 ІФА-досліджень. У роботі лабораторій наразі 330 зразків.

Згідно даними від Цілодобового оперативного штабу протидії коронавірусу при Рівненській ОДА, на ранок 10 липня у Рівному та шести районах області зафіксовано нові випадки інфікування коронавірусом.

Деякі люди для комарів є неймовірно бажаною здобиччю, а інших вони намагаються облітати стороною. Як виявилося, існують «критерії», за якими комар вираховує своїх жертв.

В області триває сезон заготівлі чорниць. На сьогодні 88 підприємців подали заявки в обласне управління лісового та мисливського господарства на заготівлю чорниці в об’ємі 605 тонн.

В Україні до кінця літа в тестовому режимі почне працювати система електронних лікарняних листів, яку уряд мав намір впровадити ще з 1 квітня.

При температурі вище 28˚С пересування автомобілів загальною масою понад 24 тонни, з навантаженням 7 і більше тонн на вісь, автомобільними дорогами державного значення на Рівненщині заборонено.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода