19 вересня в українському народному календарі саме той день, коли відбуваються чудеса й всілякі загадкові пригоди, а християни шанують день Архангела Михаїла, або Михайлове Чудо як один із найпочесніших релігійних свят.  

Сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району. Усі громади, території яких затвердив Уряд, перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00 годин 00 хвилин 21 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування.

Синоптики Рівненського обласного центру з гідрометеорології повідомляють, що та території області буде спостерігатись похолодання. Зокрема, 18 вересня вночі та вранці на поверхні ґрунту будуть заморозки 0..-2°, вдень місцями пориви вітру.

З 1 вересня цього року розпочато призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Так, публікуємо алгоритм дій, який допоможе сім’ям, у яких народилася дитина, отримати грошову компенсацію.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода