Відповідно до плану роботи Рокитнівської районної ради «Лідер» 12 лютого на базі Центру дитячої та юнацької творчості було проведено ІІІ засідання сесії ради старшокласників. Лідери 26 навчальних закладів району та актив ради «Лідер» у складі 18 учнів місцевих ЗНЗ працювали над питаннями порядку денного: 

1. Про виконання рішення засідання ради від 04 грудня 2018 року (заступник голови ради).
2. Презентація проекту «Мій рідний край – моя земля!» (історія виникнення Рокитнівщини), голова навчально - пізнавальної комісії.
3. Презентація проекту «Збережемо довкілля разом» (голова еколого-оздоровчої комісії).
4. Презентація проекту «Молодь обирає здоров’я »(голова комісії захисту прав дитини).
5. Про проведення ХІІ районного збору лідерів учнівських само врядувань Рокитнівщини (голова ради «Лідер»). 
На засіданні представники шкільних осередків учнівського самоврядування активно обговорювали дані проекти та прийняли ряд рішень по їх реалізації. По завершенню обговорення питань порядку денного голова ради «Лідер» Валерія Басич презентувала присутнім 3 збірники проекту «Мій рідний край – моя земля!» (Пісні рідного краю) та подякувала всім за активну участь у їх створенні. Після засідання лідерів учнівського самоврядування Рокитнівщини відбулося заняття районної школи управлінської майстерності, на якому лідери ознайомилися з методикою проведення засідань учнівського самоврядування, дізналися як створювати ініціативні та творчі групи для підготовки і реалізації проектів та заходів, а також взяли участь у тренінгу «Вчимося розуміти та поважати інших», - за інформацією Галини Парчук.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода