За спільної ініціативи Старосільської громади, Рокитнівського району Рівненської області та оперативного командування "Захід" сьогодні у Старому Селі відбулося урочисте відкриття меморіального знаку Малого Гербу України.

Урочисті події організовані цивільними та військовими на передодні відзначення в державі Дня захисника України, Дня створення Української повстанської армії (УПА), Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Місце це вибрали не випадково адже воно розташоване в прикордонній зоні нашої держави. У ретуалі відкриття взяли участь офіцери управління оперативного командування "Захід", офіцери CIMIC Командування Сухопутних військ та Генерального Штабу Збройних Сил України, офіцери Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасники бойових дій, волонтери, місцеві мешканці Рокитнівського району. У ході проведення заходу відзначили учасників бойових дій району.

Право відкрити "Тризуб" було надано учням 11 класу Старосільського ЗЗСО Марії ЛІСОВЕЦЬ та Степану ДИФОРТУ. Це надзвичайно урочиста подія для усіх українців, адже століттями ми зберігаємо наші символи, захищаючи державні кордони. В кожного військовослужбовця Збройних Сил України на правій руці вишитий Тризуб -він же викарбуваний у серці кожного громадянина України.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода