28 листопада в Україні розпочинається Різдвяний піст, який також називається Пилипівським, адже розпочинається він у день пам’яті святого апостола Пилипа. Піст триватиме 40 днів і завершиться 7 січня 2021 року на Різдво Христове.

Різдвяний піст встановлений для того, щоб духовно об’єднати християн з Богом. Впродовж 40 днів віряни повинні молитися, очищуватися від гріхів, стримувати себе від веселощів та дотримуватися спеціального раціону в їжі. 

У Різдвяний піст заборонено їсти продукти тваринного походження. Забороняється вживати м’ясо та молочні продукти. Понеділок, середа і п’ятниця – найстрогіші дні тижня. У ці дні не можна вживати навіть їжу заправлену олією.

Рибу можна їсти в суботу та неділю, а також на великі свята, які припадають на вівторок або четвер. Якщо ж свята припадають на середу або п'ятницю, то дозволяється додати до свого раціону тільки вино та олію.

У період посту церква не проводить жодних обрядів вінчання. Впродовж усього посту варто уникати розважальних заходів. Ваші думки мають бути чистими: не дозволяйте собі думати про когось погано, заздрити, обговорювати чи лихословити. Це останній піст у році, який готує душу та тіло вірян до зустрічі Різдва Христового.

У період посту християни мають очистити свої думки

Тим, хто хоче дотримуватися посту, варто піти за порадою до досвідченого священника, розповісти йому про свій духовний стан і фізичне самопочуття, а також попросити благословення.

Головне призначення посту – очиститися від гріхів серцем, душею та тілом. Через покаяння, молитву і стриманість у їжі кожен християнин зможе з чистою душею та помислами зустріти Сина Божого, що з’явиться на світ.

Що можна їсти у Різдвяний піст

Різдвяний піст не є таким суворим, як Великий піст. Однак з раціону також виключаються всі молочні продукти, яйця т м’ясо.

У період посту варто відмовитися від м'яса та молочних продуктів

В окремі дні можна вживати вино та рибу. Різдвяний період ділиться на 2 періоди:

• 28 листопада – 19 грудня

У понеділок, середу та п'ятницю – сухоїдіння. У вівторок та четвер – гаряча страва з рослинною олією. У вихідні дні (субота, неділя) дозволяється вживати рибу та вино. Також це стосується і таких великих свят, як Введення в Храм Пресвятої Богородиці (4 грудня), Андрія Первозванного (13 грудня), Миколи Чудотворця (19 грудня).

• 20 грудня – 5 січня

Передсвяткові різдвяні дні, в які не можна вживати рибу та вино.

• 6 січня – один з найстрогіших днів у пості – Святвечір. Впродовж дня віряни не дозволяють собі навіть крихти їжі. Після сходу першої зірки християни можуть сідати за стіл та їсти 12 традиційних страв, які готуються на Святий вечір.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода